Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: List
pl: Lista

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Width
pl: Szerokość

en: Color
pl: Kolor

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Config
pl: Konfiguracja
