Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: List
sk: Zoznam

en: Width
sk: Šírka

en: Color
sk: Farba

en: Image title
sk: Tiulok obrázka
