Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: List
sv: Lista

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Width
sv: Bredd

en: Color
sv: Färg

en: Image title
sv: Bildtitel

en: Config
sv: Konfiguration
