Shortcuts View (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
