Shortcuts View (1.0.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Adding and removing shortcuts
be: Даданне и выдаленне хуткіх спасылак

en: Displaying shortcuts
be: Адлюстраванне цэтлікаў

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
be: Дазваляе карыстальнікам кіраваць уласным спісам хуткіх спасылак.

en: Administering shortcuts
be: Хуткія спасылкі адміністравання

en: Choosing shortcut sets
be: Абранне набораў хуткіх спасылак

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
be: Карыстальнікі з дазволамі пераключаць наборы хуткіх спасылак могуць абіраць набор хуткіх спасылак для выкарыстання ў закладках Хуткіх спасылак на іхняй старонцы рахунка.
