Shortcuts View (1.0.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Adding and removing shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཁ་སྣོན་དང་བསུབ་པ

en: Displaying shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སྟོན་པ

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་གིས་སྒྱུར་རུང་བའི་མགྱོགས་མཐེབ་སྦྲེལ་ཐག་གི་མིང་ཐོ་ལ་དོ་དམ་བྱེད་བཅུག་པ།

en: Administering shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Choosing shortcut sets
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སྡེ་ཚན་གདམ་པ

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
bo: མགྱོགས་མཐེབ་བརྗེ་ལེན་ཀྱི་སྤྱོད་དབང་ཡོད་མཁན་གྱིས་མགྱོགས་མཐེབ་སྡེ་ཚན་ཅིག་བདམས་ནས་ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་མགྱོགས་མཐེབ་ཤོག་བྱང་ནས་བེད་སྤྱོད་ཐུབ་པ་བཟོ་ཐུབ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
