Shortcuts View (1.0.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Apply
ca: Aplica

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Adding and removing shortcuts
ca: Afegir i eliminar enllaços directes

en: Displaying shortcuts
ca: Visualització d'accessos directes

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
ca: Permet als usuaris gestionar llistats d'enllaços d'accessos directes personalitzables.

en: Administering shortcuts
ca: Administració d'accessos directes

en: Choosing shortcut sets
ca: Elecció del conjunt d'enllaços directes

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
ca: Els usuaris amb permisos per a canviar de conjunt d'accessos directes poden escollir-ne un des de la pestanya d'accessos directes de la seva pàgina de compte d'usuari.

en: Master
ca: Mestre

en: Shortcut set
ca: Conjunt d'accessos directes
