Shortcuts View (1.0.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Apply
cs: Použít

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Adding and removing shortcuts
cs: Přidávání a odstraňování zkratek

en: Displaying shortcuts
cs: Zobrazování zkratek

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
cs: Umožňuje uživatelům spravovat seznam zkratek, které lze upravit.

en: Administering shortcuts
cs: Správa zkratek

en: Choosing shortcut sets
cs: Výběr sad zkratek

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
cs: Uživatelé s oprávněním vybrat sadu zkratek si je mohou vybírat na kartě Zkratky v jejich uživatelského profilu.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
