Shortcuts View (1.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Apply
et: Rakenda

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Adding and removing shortcuts
et: Otseviidete lisamine ning eemaldamine

en: Displaying shortcuts
et: Otseviidete kuvamine

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
et: Võimaldab kasutajatel otseviidete loendit kohandada.

en: Administering shortcuts
et: Otseviidete administreerimine

en: Choosing shortcut sets
et: Lühitee kogumite valimine

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Shortcut set
et: Lühiteede kogum
