Shortcuts View (1.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Displaying shortcuts
eu: Lasterbideak bistaratzen

en: Asc
eu: Goraka
