Shortcuts View (1.0.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Apply
gl: Aplicar

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Adding and removing shortcuts
gl: Engadindo e eliminando atallos

en: Displaying shortcuts
gl: Mostrando atallos

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
gl: Permitir os usuarios xestionar as listas personalizables de enlaces de atallos.

en: Administering shortcuts
gl: Administrando atallos

en: Choosing shortcut sets
gl: Escollendo conxuntos de atallos

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
gl: Os usuarios con permiso para intercambiar os conxuntos de atallos poden elexir un conxunto de atallos para utilizalo dende a lapela de atallos da sua páxina de usuario.
