Shortcuts View (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
