Shortcuts View (1.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Apply
he: החל

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
he: מאפשר למשתמשים לנהל ערכות מותאמות אישית של קיצורי דרך.

en: Administering shortcuts
he: ניהול קיצורים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Shortcut set
he: ערכת קיצורי דרך
