Shortcuts View (1.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Shortcuts
hi: अल्प मार्ग

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Administering shortcuts
hi: लघु रीति प्रबंध करें |

en: Choosing shortcut sets
hi: शॉर्टकट सेट का चयन
