Shortcuts View (1.0.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont

en: Shortcut set
ht: Pil rakousi
