Shortcuts View (1.0.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: Shortcut
hu: Gyorshivatkozás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Adding and removing shortcuts
hu: Gyorshivatkozások hozzáadása és eltávolítása

en: Displaying shortcuts
hu: Gyorshivatkozások megjelenítése

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
hu: A gyorshivatkozások testreszabható listáinak kezelését adja a felhasználók számára.

en: Administering shortcuts
hu: Gyorshivatkozások adminisztrációja

en: Choosing shortcut sets
hu: Gyorshivatkozás kiválasztása

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
hu: Azok a felhasználók, akiknek van jogosultságuk a gyorshivatkozás-készletek között választani, a felhasználói fiókjuk oldalán, a Gyorshivatkozások fül alatt tehetik ezt meg.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Shortcut set
hu: Gyorshivatkozás-csoport

en: The Shortcut module allows users to create sets of <em>shortcut</em> links to commonly-visited pages of the site. Shortcuts are contained within <em>sets</em>. Each user with <em>Select any shortcut set</em> permission can select a shortcut set created by anyone at the site. For more information, see the <a href=":shortcut">online documentation for the Shortcut module</a>.
hu: A <em>Shortcut</em> modul lehetővé teszi a felhasználóknak, hogy a webhely általuk gyakran használt oldalaihoz gyorshivatkozásokat vegyenek fel, amik együttesen készleteket alkotnak. A <em>Bármely gyorshivatkozás-készlet kiválasztása</em> jogosultsággal bíró felhasználók választhatnak a mások által létrehozott gyorshivatkozás-készletek közül is. További tudnivaló a <em>Shortcut</em> modul <a href=":shortcut">online dokumentációjában</a> olvasható.

en: Users with the <em>Administer shortcuts</em> permission can manage shortcut sets and edit the shortcuts within sets from the <a href=":shortcuts">Shortcuts administration page</a>.
hu: A <em>Gyorshivatkozások kezelése</em> jogosultsággal rendelkező felhasználók módosíthatják a gyorshivatkozás-készleteket és szerkeszthetik azok gyorshivatkozásait a <a href=":shortcuts">Gyorshivatkozások adminisztrációja oldalon</a>.

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
hu: A jelen felhasználó által használni kívánt gyorshivatkozás-készlet a fiókjának <a href=":shortcut-link">Gyorshivatkozások fülén</a> választható ki.
