Shortcuts View (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Shortcuts
is: Flýtivísar

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um
