Shortcuts View (1.0.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: Shortcut
jv: Dalan pintas

en: About
jv: Ngenani

en: Adding and removing shortcuts
jv: Nambah lan mbusak sidhatan

en: Displaying shortcuts
jv: Nampilna sidhatan

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
jv: Ngidinaké panganggo kanggo natani daftar kostum pranala sidhatan.

en: Administering shortcuts
jv: Ngelola sidhatan

en: Choosing shortcut sets
jv: Milih setèlan sidhatan

en: Asc
jv: Urut Maju
