Shortcuts View (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: Shortcut
ka: სწრაფი ბმული
