Shortcuts View (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок
