Shortcuts View (1.0.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Shortcut
km: ផ្លូវ​កាត់

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Adding and removing shortcuts
km: បន្ថែម​ និង​យក​ផ្លូវ​កាត់​ចេញ

en: Displaying shortcuts
km: បង្ហាញ​ផ្លូវ​កាត់

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​គ្រប់​គ្រង​បញ្ជី​តំណ​ផ្លូវ​កាត់​ដែល​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ ។

en: Administering shortcuts
km: ការ​គ្រប់គ្រង​ផ្លូវកាត់

en: Choosing shortcut sets
km: ជ្រើស​សំណុំ​ផ្លូវកាត់

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
km: អ្នកប្រើ​ដែល​មាន​សិទ្ធិ​ប្ដូរ​សំណុំ​ផ្លូវកាត់ អាច​ជ្រើស​សំណុំ​ផ្លូវកាត់​ដើម្បី​ប្រើ​ពី​ផ្ទាំង ផ្លូវកាត់ នៃ​ទំព័រ​គណនី​អ្នកប្រើ​របស់​ពួកគេ ។
