Shortcuts View (1.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: Shortcut
ku: قەدبڕ

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Adding and removing shortcuts
ku: زیادکردن و سڕینەوەی قەدبڕەکان

en: Displaying shortcuts
ku: پیشاندانی قەدبڕەکان

en: Administering shortcuts
ku: بەڕێوەبردنی قەدبڕەکان

en: Choosing shortcut sets
ku: هەڵبژاردنی کۆمەڵەکانی قەدبڕ
