Shortcuts View (1.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Choosing shortcut sets
lt: Pasirinkite trumpinių rinkinius
