Shortcuts View (1.0.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Adding and removing shortcuts
lv: Saīsņu pievienošana un dzēšana

en: Displaying shortcuts
lv: Saīsņu attēlošana

en: Administering shortcuts
lv: Īsceļu pārvaldība

en: Choosing shortcut sets
lv: Saīsņu kopu izvēle

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
lv: Konta <a href=":shortcut-link">Īsceļu cilnē</a> definējiet, kuru īsceļu kopu izmantojiet.
