Shortcuts View (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд
