Shortcuts View (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
