Shortcuts View (1.0.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Apply
pl: Zastosuj

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Adding and removing shortcuts
pl: Dodawanie i usuwanie skrótów

en: Displaying shortcuts
pl: Wyświetlanie skrótów

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
pl: Umożliwia użytkownikom zarządzać konfigurowalnymi listami skrótów.

en: Administering shortcuts
pl: Administracja skrótami

en: Choosing shortcut sets
pl: Wybór zestawu skrótów

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
pl: Użytkownicy z uprawnieniem do zmiany zestawu skrótów mogą tego dokonać w zakładce dostępnej na stronie własnego profilu.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Shortcut set
pl: Zestaw skrótów

en: The Shortcut module allows users to create sets of <em>shortcut</em> links to commonly-visited pages of the site. Shortcuts are contained within <em>sets</em>. Each user with <em>Select any shortcut set</em> permission can select a shortcut set created by anyone at the site. For more information, see the <a href=":shortcut">online documentation for the Shortcut module</a>.
pl: Moduł Shortcut umożliwia użytkownikom tworzenie zestawów, które zawierają odnośniki <em>skrótów</em> do często odwiedzanych stron witryny.  Skróty są przechowywane w <em>zestawach</em>. Każdy użytkownik z uprawnieniem <em>Wybieranie dowolnego zestawu skrótów</em> może wybrać zestaw utworzony przez innego użytkownika witryny. Więcej informacji znajduje się w <a href=":shortcut">internetowej dokumentacji modułu Shortcut</a>.

en: Users with the <em>Administer shortcuts</em> permission can manage shortcut sets and edit the shortcuts within sets from the <a href=":shortcuts">Shortcuts administration page</a>.
pl: Użytkownicy z uprawnieniem <em>Administracja skrótów</em> mogą zarządzać zestawem skrótów a także edytować skróty wchodzące w zestaw za pomocą <a href=":shortcuts">strony administracji skrótami</a>.

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
pl: Zdefiniuj który zestaw skrótów ma się pojawić w <a href=":shortcut-link">karcie skrótów</a> na stronie twojego konta.
