Shortcuts View (1.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Shortcuts
ps: لنډلارې

en: Shortcut
ps: لنډلار

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Administering shortcuts
ps: لنډلارو پازوالنه
