Shortcuts View (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
