Shortcuts View (1.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: All
th: ทั้งหมด

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Adding and removing shortcuts
th: การเพิ่มและการลบทางลัด

en: Displaying shortcuts
th: แสดงทางลัด

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
th: ให้ผู้ใช้สามารถจัดการลิงค์รายการที่กำหนดเอง

en: Administering shortcuts
th: การจัดการทางลัด

en: Choosing shortcut sets
th: การเลือกทางลัด

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
th: ผู้ใช้ที่มีสิทธิ์ในการเปลี่ยนการตั้งค่าทางลัดสามารถเลือกทางลัดที่กำหนดได้จากแท็บของหน้าของบัญชีผู้ใช้

en: Shortcut set
th: ตั้งค่าทางลัด
