Shortcuts View (1.0.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Apply
uk: Застосувати

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Adding and removing shortcuts
uk: Додавання і видалення швидких кнопок

en: Displaying shortcuts
uk: Показ швидких кнопок

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
uk: Дозволяє користувачам керувати персоналізованими списками посилань у вигляді кнопок.

en: Administering shortcuts
uk: Адміністрування швидких кнопок

en: Choosing shortcut sets
uk: Вибір наборів швидких кнопок

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
uk: Користувачі з повноваженням перемикати набори швидкіх кнопок можуть обирати набір швидких кнопок на вкладці Швидкі кнопки сторінки свого облікового запису.

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Shortcut set
uk: Набір швидких кнопок

en: The Shortcut module allows users to create sets of <em>shortcut</em> links to commonly-visited pages of the site. Shortcuts are contained within <em>sets</em>. Each user with <em>Select any shortcut set</em> permission can select a shortcut set created by anyone at the site. For more information, see the <a href=":shortcut">online documentation for the Shortcut module</a>.
uk: Модуль Швидкі кнопки (Shortcut) надає користувачам можливість створювати набори <em>швидких</em> посилань на найвідвідуваніші сторінки сайту. Швидкі кнопки містяться в <em>наборах</em>. Кожен користувач з повноваженням <em>Вибір будь-якого набору швидких кнопок</em> може обрати набір кнопок будь-якого користувача на сайті. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href=":shortcut">Модуль Швидкі кнопки (Shortcut)</a>.

en: Users with the <em>Administer shortcuts</em> permission can manage shortcut sets and edit the shortcuts within sets from the <a href=":shortcuts">Shortcuts administration page</a>.
uk: Користувачі з повноваженням <em>Адміністрування швидких кнопок</em> можуть керувати наборами швидких кнопок та редагувати швидкі кнопки в цих наборах на адміністративній сторінці <a href=":shortcuts">Швидкі кнопки</a>.

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
uk: За допомогою вкладки <a href=":shortcut-link">Швидкі кнопки</a> на сторінці облікового запису визначіть використовуваний набір швидких кнопок.

en: The Shortcut module creates an add/remove link for each page on your site; the link lets you add or remove the current page from the currently-enabled set of shortcuts (if your theme displays it and you have permission to edit your shortcut set). The core Seven administration theme displays this link next to the page title, as a gray or yellow star. If you click on the gray star, you will add that page to your preferred set of shortcuts. If the page is already part of your shortcut set, the link will be a yellow star, and will allow you to remove the current page from your shortcut set.
uk: Модуль Швидкі кнопки (Shortcut) створює на кожній сторінці сайту посилання додавання/видалення, за допомогою якого можна додати чи видалити посилання поточну сторінку з увімкненого цієї миті набору швидких кнопок (якщо тема їх відображує і ви маєте повноваження редагувати свій набір швидких кнопок). Вбудована адміністративна тема Seven відображує це посилання поруч із заголовком сторінки у вигляді сірої або жовтої зірки. Якщо клацнути на сіру зірку, то посилання на цю сторінку буде додане до бажаного набору швидких кнопок. Якщо сторінка вже знаходиться в наборі швидких кнопок, то посилання буде у вигляді жовтої зірки, і тоді клацнувши на ній можна видалити поточну сторінку з набору швидких кнопок.
