Shortcuts View (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
