Shortcuts View (1.0.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: Shortcut
fi: Oikopolku

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Adding and removing shortcuts
fi: Oikopolkujen lisäys ja poisto

en: Displaying shortcuts
fi: Oikopolkujen näyttäminen

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
fi: Salli käyttäjien ylläpitää mukautettavia listoja oikopoluista.

en: Administering shortcuts
fi: Oikopolkuryhmien ylläpito

en: Choosing shortcut sets
fi: Oikopolkuryhmien valitseminen

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
fi: Käyttäjät, joilla on oikeudet vaihtaa oikopolkuryhmäänsä, voivat valita ryhmän Oikopolut-välilehdeltä käyttäjäprofiilissaan.

en: Master
fi: Isäntä

en: Shortcut set
fi: Oikopolku asetettu
