Shortcuts View (1.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Shortcuts
fil: Mga maigsing ruta
