Shortcuts View (1.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
