Shortcuts View (1.0.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Adding and removing shortcuts
nl: Snelkoppelingen toevoegen en verwijderen

en: Displaying shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
nl: Staat gebruikers toe om snelkoppelingslijsten te beheren.

en: Administering shortcuts
nl: Snelkoppelingen beheren

en: Choosing shortcut sets
nl: Snelkoppelingenset kiezen

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
nl: Gebruikers met rechten om de set snelkoppelingen te wisselen kunnen een set kiezen op de tab Snelkoppelingen van hun gebruikerspagina.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Shortcut set
nl: Snelkoppelinggroep

en: The Shortcut module allows users to create sets of <em>shortcut</em> links to commonly-visited pages of the site. Shortcuts are contained within <em>sets</em>. Each user with <em>Select any shortcut set</em> permission can select a shortcut set created by anyone at the site. For more information, see the <a href=":shortcut">online documentation for the Shortcut module</a>.
nl: Met de Shortcut-module kunnen gebruikers sets van <em>snelkoppelingen</em> naar veelgebruikte pagina's samenstellen. Snelkoppelingen worden gegroepeerd in <em>snelkoppelingsets</em>. Iedere gebruiker met toegangsrechten <em>Selecteer elke snelkoppelingset</em> kan voor eigen gebruik een snelkoppelingset van een andere gebruiker selecteren. Lees voor meer informatie de online documentatie over de <a href=":shortcut">Shortcut-module</a>.

en: Users with the <em>Administer shortcuts</em> permission can manage shortcut sets and edit the shortcuts within sets from the <a href=":shortcuts">Shortcuts administration page</a>.
nl: Gebruikers met toegangsrechten <em>Snelkoppelingen beheren</em> kunnen snelkoppelingsets en snelkoppelingen binnen sets beheren op de pagina <a href=":shortcuts">Snelkoppelingenbeheer</a>.

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
nl: Geef aan welke snelkoppelingen u gebruikt op de tab <a href=":shortcut-link">Snelkoppelingen</a> van uw gebruikerspagina.

en: The Shortcut module creates an add/remove link for each page on your site; the link lets you add or remove the current page from the currently-enabled set of shortcuts (if your theme displays it and you have permission to edit your shortcut set). The core Seven administration theme displays this link next to the page title, as a gray or yellow star. If you click on the gray star, you will add that page to your preferred set of shortcuts. If the page is already part of your shortcut set, the link will be a yellow star, and will allow you to remove the current page from your shortcut set.
nl: De module Shortcut maakt een toevoegen/verwijderen-link voor elke pagina van uw site. Hiermee kunt u de pagina toevoegen/verwijderen van de huidige set snelkoppelingen (als uw thema ze weergeeft en uw toegangsrechten dit toestaan). Het thema Seven toont deze link naast de paginatitel, als een grijze of gele ster. Als u op een grijze ster klikt wordt de pagina toegevoegd als snelkoppeling. Als de pagina al in uw set opgenomen is, ziet u een gele ster, waarmee u de pagina kunt verwijderen van de set.
