Shortcuts View (1.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Shortcuts
ta: குறுக்குவழிகள்

en: Shortcut
ta: குறுக்குவழி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
