Shortcuts View (1.0.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
ug: ئەزالار قىسقا ئۇلىنىشلارنى باشقۇرالايدۇ.

en: Administering shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشنى باشقۇرۇش
