Shorten URLs (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Text
eu: Testua

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: General
eu: Orokorra

en: Method
eu: Metodoa

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Original
eu: Originala

en: Short
eu: Laburra
