Shorten URLs (8.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
