Shorthand (4.0.10) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
