Shorthand (4.0.14) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Story
sl: Prispevek

en: About
sl: O modulu
