Shorthand (4.0.16) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Created
is: Stofnað

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Revision
is: Útgáfa

en: Story
is: Saga

en: Head
is: Höfuð

en: Authors
is: Höfundar

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
