Shorthand (4.0.19) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Story
nn: Artikkel
