Shorthand (4.0.27) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Revert
ka: დაბრუნება
