Shorthand (4.0.28) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Created
ca: Creat

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revert
ca: Reverteix

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Story
ca: Història

en: Authors
ca: Autors

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username
