Shorthand (4.0.28) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Description
ms: Huraian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Path
ms: Laluan

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Created
ms: Diciptakan

en: Off
ms: Tutup

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Revisions
ms: Semakan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Maximum length
ms: Kepanjangan maksimum

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Story
ms: Cerita

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: The maximum length of the field in characters.
ms: Kepanjangan maksimum medan mengikut askara.
