Shorthand (4.0.6) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Created
eo: Kreita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Story
eo: Rakonto
