Shorthand (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Other
ast: Otru

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Story
ast: Historial
