Shortify (1.0.4) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: Center
ne: केन्द्र

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Block
ne: ब्लक

en: Footer
ne: फुटर

en: Direction
ne: दिशा

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
